Jazda na F1

Splňte si svoj sen! Sadnite si za volant formuly 1 a sami si naplno užite riadenie pretekárskeho monopostu s výkonom 650 koní, fantastické zrýchlenie z 0 na 200 km/hod iba za 5 sekúnd či brutálne karbónové brzdy! Alebo chcete dať jazdu na formule ako výborný darček vašim priateľom alebo partnerom? Posadíme vás do F1 už od 1.190 €! K dispozícii je aj okruh Paul Ricard. Na vyžiadanie však zabezpečíme jazdu na F1 aj na iných okruhoch (Hungaroring, Barcelona či iné).

Netrúfate si sami sadnúť do monopostu F1, ale chcete zažiť ef-jednotku (jazda na formule / jízda ve formuli) zblízka? Skúste jazdu v dvojmiestnej F1 riadenej profesionálnym pilotom. Zabezpečíme vám vstupenky na tribúny okruhov F1 vrátane VIP terasy v Monaku, ale aj účasť na WRC rally!

Jazda na formule

Jazda na formule

Jednodenné stáže na francúzskych okruhoch s pilotovaním formuly 4 a následnou pilotážou monopostu F1. K dispozícii sú monoposty s radením rýchlostí pádlami na volante s výkonom 650 až 750 koní. A riadite ich sami. Cena stáže F1 je už od 1.190 €.

Informácie | Ceny

Krst s pilotom

Krst s pilotom

Adrenalínová jazda na formule. Poženiete sa skoro pretekárskym tempom na dvojsedadlovej F1 so skúseným pilotom za volantom. Krst na F1 nevynechajte, je to tá správna bodka na záver výnimočného dňa. Cena krstu je 349,00 €.

Informácie | Ceny

Doplnkové služby

Doplnkové služby

Rôzne typy ubytovania na francúzskej Riviére s rýchlym prístupom na miesto stáže, preprava jednotlivcov aj skupín aj helikoptérou až priamo na okruh či firemné akcie s plným zabezpečením. Alebo chcete len príjemné ubytovanie s pobytom pri mori?

Ubytovanie | Preprava | Ďalšie služby

NOVINKA - Pohodlne sa usaďte a nechajte sa vtiahnuť do sveta F1 na okruhu Var krátkym filmom, ktorý pre nás urobili tvorcovia filmu VELOCITA. Je to ale iba malý náznak toho, čo by ste mohli sami prežiť. Realita je totiž oveľa akčnejšia a brutálnejšia!

Tu je adresa k filmu: https://youtu.be/f_Jmb0dC9GM. A tiež link ku katalógu F1 2019: https://www.hitka.sk/sites/default/files/2018-11/jazda-na-f1.pdf

Máme už pre vás cenovú ponuku stáží na monoposte F1 pre sezónu 2019! Ceny stáží F1 začínajú od 1.190,00 EUR (1/2-denná stáž s 2 okruhmi na F1) a štandardná celodenná stáž F1 má ceny od 1.789,00 EUR (táto cena platí pre stáž so 4 okruhmi na F1 s výkonom 650 koní). Aktuálne termíny stáží F1 pre sezónu 2019 vám pošleme na vyžiadanie. Stáže F1 predávame už 14-ty rok a máme ich vyskúšané aj osobne!

Dajte si preto tento skvelý darček práve od nás! Alebo ho darujte svojim blízkym.