Jazda na F1

Ďalšie služby

Môžeme vám pomôcť dopraviť sa do oblasti francúzskej Riviéry a na okruh Var, vhodne sa ubytovať v štandarde podľa vašich predstáv či atraktívne vyplniť zostávajúci voľný čas, ktorý strávite mimo okruhu Var. Naša ponuka týchto doplnkových služieb tak okrem bežných základných nárokov môže vyhovieť aj požiadavkám náročnejších klientov a ich záujmu o vyšší štandard ubytovania či atraktívne spestrenie pobytu.

Máme pripravené rôzne ďalšie služby, pomocou ktorých vám vytvoríme ponuku podľa vášho želania. Konzultujte ich preto s nami.

Objednajte si vlastný overal

V prípade, že máte záujem absolvovať stáž F1 na okruhu Paul Ricard a chcete mať pri tom vlastnú pretekársku kombinézu AGS Formule 1 aj s vaším menom na nej, stačí si takýto overal objednať aspoň 3 mesiace pred termínom vašej stáže. Cena je 1.199,- EUR a overal vás bude čakať v šatni na okruhu. Domov si tak odnesiete nielen dojmy z jazdy, ale aj pamiatku na váš životný zážitok.

Eventový deň s dvojmiestnou F1

Na okruhu Var je možné absolvovať aj atraktívny event pre skupinu max. 30 osôb s možnosťou absolvovať krst na dvojmiestnej F1 riadenej profesionálnym pilotom skoro pretekárskym tempom a vyskúšať si profesionálny simulátor pre jazdu na monoposte či výmenu kolesa na monoposte F1.

Firemná akcia

Všetky monoposty zúčastňujúce sa na stáži, ako aj rôzne priestory (príjem, stánky, reštaurácia, briefingová sála...) môžu byť pri uzatvorenej súkromnej či firemnej akcii dekorované vašimi farbami a byť vám k dispozícii.

Firemná akcia, resp. akákoľvek akcia pre uzatvorenú spoločnosť sa v takom prípade uskutoční bez účasti iných pilotov počas dňa vašej stáže. Podmienkou je odber služieb (t.j. najmä stáž na F1) s minimálnou celkovou výškou min. 30.000,00 EUR. Maximálne akceptovaný počet osôb pri uzatvorenej akcii je 6-10 účastníkov.

Tlmočník

V rámci stáže sa komunikuje vo francúzštine alebo angličtine V prípade absencie dobrých jazykových znalostí jedného z týchto jazykov vám v prípade potreby zabezpečíme (aj v inividuálnych prípadoch) špeciálne vyškoleného tlmočníka. Za istých okolností môže služby takéhoto tlmočníka suplovať aj váš hosť. Kvalita tlmočenia ale nesmie byť prekážkou pri prenose informácií pilotovi a dodatočné reklamácie z tohto titulu nemôžu byť potom uznané.

Prípadná prítomnosť vyškoleného tlmočníka obvykle znamená jeho akciu na 3 dni s 2 nocľahmi. V takom prípade sú orientačné náklady na účasť tlmočníka vo výške cca 800,00 EUR (pri stáži 1 pilota). Pokiaľ účastník stáže nezabezpečí bezpečnú spoločnú dopravu aj pre tlmočníka, je nutné počítať s navýšením nákladov za jeho prepravu (od 800,00 EUR, bez na mieste nutných transferov). Uvedené ceny sú len orientačné. Konečná cena bude výsledkom dohody a zohľadnení konkrétnych požiadaviek a okolností v danom čase.

Fotografie a video

Obrazová spomienka na takúto udalosť je určite žiadúca. Profesionáli na foto a video vám v prípade vášho záujmu pomôžu zachytiť nezabudnuteľné momenty. Vhodné fotografie si vyberiete a platíte podľa vlastného výberu, objednať si môžete USB so zábermi z malej kamery umiestnenej na monoposte alebo kompletný obrazový záznam na DVD. Ceny za tieto služby sú uvedené v cenovej tabuľke pre stáže F1..

Obchod v AGS

Štýlové tričká, šiltovky, vetrovky, kombinézy, obuv či rukavice sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách v obchode priamo v priestoroch AGS FORMULE 1.

Denný bar

Počas priebehu stáže majú piloti a ich hostia priamo pri trati k dispozícii otvorený nealko bar s bezplatnou konzumáciou. Jeho využívanie je súčasťou ceny celodennej stáže resp. účastníckeho poplatku hosťa pilota.