Jazda na F1

Fotogaléria

 • Vstup do budovy spoločnosti AGS Formule 1 na okruhu Var. <br /> &copy; HITKA

  AGS Formule 1

  Spoločnosť AGS Formule 1 má už 24 rokov skúseností a široký park monopostov. Značky ako Arrows, Prost, AGS s motormi V8, s manuálnymi prevodovkami alebo s radením rýchlostí pádlami pod volantom, s obmedzovačom prešmykovania kolies alebo bez neho, tvoria jedinečný výber technológií, ktorý je k dispozícii na uzatvorenom okruhu len pre Vaše potešenie.

 • Monopost F1 AGS SH03 pre stáž HI-TECH. <br /> &copy; AGS Formule 1

  Monoposty

  Pri stážach na okruhu Var môžete riadiť monoposty s klasickým radením rýchlostí, ktoré vývojovo pochádzajú z F1 AGS JH24. Na okruhu Var (ale aj na okruhu Paul Ricard) však môžete pilotovať aj monoposty s radením rýchlostí pádlami na volante vyvinuté špeciálne pre spoločnosť AGS FORMULE 1, alebo známe značky svetového šampionátu (Prost a Arrows).

 • Ivan Hitka v plnej jazde v monoposte F1 PROST AP02. <br /> © HITKA

  Stáže a krsty

  Na okruhu Var sú počas celého roka ponúkané dva programy – "Zoznámenie sa s F1" alebo "Senzačná F1". Na okruhu Paul Ricard môžete vo vybraných termínoch absolvovať stáže "Prestížna F1" alebo "VIP F1". Pilotovať tu môžete monoposty AGS, Prost a Arrows, pričom v nich radíte rýchlosti pádlami na volante. Základy jazdy na monoposte získate v F3 Opel Lotus. Na konci stáže odporúčame na oboch okruhoch krst na dvojsedadlovej F1 riadenej profesionálnym pilotom.

 • Hotel Miramar Beach je priamo na brehu mora v Theoule sur Mer neďaleko Cannes. <br /> &copy; Miramar Beach

  Ubytovanie

  Výber hotelov alebo apartmánových rezidencií v atraktívnom prostredí francúzskej Riviéry vám ponúka rôzne typy ubytovania v štandarde podľa vašich predstáv, ktoré môžete využiť nielen pri účasti na stáži na monoposte F1. Ubytovacie kapacity sa nachádzajú cca 1 hodinu jazdy autom od okruhu Var.