Jazda na F1

Preprava

V prípade záujmu pre vás zrealizujeme prepravu zo Slovenska malým či veľkým autobusom alebo hoci autom. Podľa vašej požiadavky môžeme pre vás zabezpečiť prepravu pre individuálnych klientov osobným autom (1-3 osoby), mikrobusom (4-6 osôb) a v prípade skupiny aj autobusom (všetky ceny na vyžiadanie). V prípade leteckej dopravy s príletom na letisko v Nice  vám zabezpečíme na miestne transfery pohodlnú luxusnú dopravu limuzínou s vodičom, v prípade skupiny aj autobusom. Či už medzi letiskom a hotelom, alebo aj medzi hotelom a okruhom. Možný je aj individuálny prenájom auta v požičovni napr. na letisku v Nice.

Prenájom jachty

Na vyžiadanie (po zložení garančnej zálohy) vám sprostredkujeme prenájom luxusnej motorovej jachty s diskrétnou posádkou. V prípade záujmu pre vás v rámci kompletnej ponuky pripravíme aj program niekoľkodňovej plavby, počas ktorej určite získate nezabudnuteľné dojmy.

Prenájom osobného auta je možný individuálne napr. na letisku v Nice. Ceny obvykle zaŕňajú prenájom auta, neobmedzený počet km, základné poistenie so spoluúčasťou, ďalšiu poistku do 1 mil. EUR voči tretej strane, miestne dane a poplatky. Dĺžka prenájmu sa počíta na ucelené 24 hodinové cykly a k prenájmu potrebujete vhodný typ bankovej karty.

Preprava helikoptérou až priamo na okruh

Na okruhu Var je možnosť pristáť s helikoptérou, pričom napr. let od Saint-Tropez trvá cca 8 minút. Efekt výnimočnosti, ale aj pohodlie tak máte zaručené. Obvykle je využívaná helikoptéra typu Ecureuil AS350 mono-turbine s kapacitou 5 osôb. Pre skupinu môže byť k dispozícii naraz až 4-5 helikoptér pre 20-25 osôb. Helikoptéru je možné využiť aj na vyhliadkové lety nad Monakom (ceny na vyžiadanie).